Whatsapp  Bilgi  Şipariş    0538 300 81 59

sallanır sandalyesallanır sandalye modellerisallanır sandalyeanne dinlenme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğusallanır koltuk anne dinlenme koltuğuanne dinlenme koltuğuanne dinlenme koltuğuanne emzirme sandalyesianne emzirme sandalyesisallanır koltuk anne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğu//vsp26.kmk.net.tr/resimler/resimlerim/1_201848192822.jpgsallanır koltuk anne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne dinlenme koltuğuanne dinlenme koltuğuanne dinlenme koltuğu

Doğumdan yeni çıkmış bayanlar anneliğin ve bebeğin yoğun, heyecanlı duygusunu yaşarken bir yandan da emzirme ilgili endişe duyarlar. Özellikle ilk kez anne olanlar, emzirme konusunda tecrübesiz oldukları için bunu nasıl yapacaklarını bilemezler. Ülkemizde olduğu gibi Dünya Sağlık Örgütleri de bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesinden yanadır. Anne sütü adeta mucizevi nitelikte olup, bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek gibidir. İlk başlarda birkaç damla halinde gelen sarımsı renkteki, kolostrum denilen anne sütü bebeğin adeta ilk aşısıdır. Bebek emdikçe süt bezleri uyarılacağı için süt yapımı hızlanacaktır. Bebeğe sütün yetebilmesi ve bebeğin doyabilmesi iyi emmesine bağlıdır. Bebeğin iyi emebilmesi için de göğsü iyi kavraması gerekir. Sadece göğüs ucunu değil, çevresindeki koyu halkalı alanı da emmesi önemlidir.
Emzirme esnasında annenin rahat ve sakin olması da beklenir. Her ne kadar 6.aydan sonra emzirme sıklığı azalmaya başlasa da, yaklaşık 2 yaşına kadar bebeğin emeceği varsayılarak, annenin emme için kendine düzen kurması tavsiye edilir. Bunun için rahat emme pozisyonu ve emzirme için kendine ev içinde bir yer belirlemesi istenir. Bebeğini emzirirken annenin rahat olması emzirme anının keyifli geçmesini sağlar. Anne koltuğa oturup, ayaklarını uzatarak bebeğini emzirebilir. Bunun için bebek odasına alınacaklar listesinde emzirme koltuğunun da olması tavsiye edilir.

Emzirme Koltuğu Nasıl Seçilir?
Emzirme koltuğu modelleri genellikle berjer ve sallanan tarzda olmak üzere iki çeşittir. Berjer koltukları yere basan tarzda olduğu için sağlamlığıyla daha sonra da salonda veya evin başka köşesinde kullanılabilir. Eğer alçak tipte berjer alınırsa daha sonra çocuk odasında da kullanılabilir. Berjer için ayak ucuna ayakları uzatmak için puf yaptırılabilir. Özellikle emzirme koltuğu olarak dizayn edilen berjer koltuklarda kendi pufu da bulunmaktadır. Daha sonra bu koltukların kumaşını değiştirerek evin farklı odalarında da kullanmaya devam edebilirsiniz. Emzirme koltuğu seçerken dikkat edilmesi gerekilen bir nokta da koltuğun sırtı destekleyecek yapıda olmasıdır. Emzirmeden sonra bebeğin gazını da çıkarma işlemi olacağı için koltuğun rahatlığı son derece önemlidir.
Berjer koltuğun yanı sıra sallanır tarzda emzirme koltukları da mevcuttur. Bu koltuklarda anne, bebeği emzirdikten sonra biraz şekerleme yapabilir. Özellikle ilk zamanlar bebek çok sık emeceği için emzirme koltuğunun da anneyi rahat ettirmesi şart… Eğer anne ikiz bebeğe sahipse, aynı anda emzirme pozisyonunda iki kolu da dolu olacağı için emzirme koltuğunun bu genişlikte ve konforda olması önemlidir. Emzirme koltuğunun sallanabilir olması bebeğe anne karnındaki ritmi anımsatacağı için onun rahatlamasına da yardımcı olacaktır.
Emzirme koltuğunun mobilyası ise bebek odasında kullanılacağı için tıpkı bebek odası mobilyalarında olduğu gibi sağlığa elverişli yapıda olması gerekir. Emzirme koltuğu bebek memeden kesilince, odadan çıkarılacağı için taşıma kolaylığı bakımından hafif yapıda olması tavsiye edilir. Koltuğun kumaşı ise bebeğin kusma olasılığına karşın silinebilir tarzda olmalıdır. Koltuğun kolçak kısmının da rahat olması önerilir. Özellikle klasik emzirme tarzı dediğimiz kucaklama pozisyonunda kol, koltuğun kolçak kısmına dayanılacağı için bu kısmın rahatlığı da gerekir.

 

Sallanır Koltuk,Anne Emzirme Koltuğu.Bu koltuk hamileliğiniz ve doğum sonrası boyunca oturup dinlenmeniz ve bebeğinizi emzirmeniz için en mükemmel yer olacak. Koltukla uyumlu ayak dinlendirme ünitesi ise bebeğinizle beraber yumuşak ve tatlı bir sallanma duygusu sağlayacak. Bebeğinizi kucaklayacağınız o sıcacık günleri iple çekeceksiniz.Sallanır koltuk,anne emzirme koltuğu istenilen cila kumaş rengi uygulanır.Türkiyenin her yerine kargomuz vardır.

 

Anne emzirme koltuğu istenilen kumaş ve cila rengi uygulanır.Anne emzirme koltuğu türkiyenin her yerine gönderilebilir.anne emzirme koltuğu teslim süresi, 7 iş günüdür.

 

Anne emzirme koltuğu oturma yeri 32 dns gri soft sünger sünger ve kumaş arası 900 gr lamina elyaf bulunmakdadir. anne emzirme koltuğu sırt kısmı % 80 Silikon elyaf %20 kırpındı süngerdir.

Anne emzirme koltuğu kasa kısmı gürgen bazı kısımları masifdir.

Bebek odanız için düşünebileceğiniz bebek emzirme koltuk modelleri, anneler için büyük bir kolaylık olmasının yanında rahatlığıyla da ilgi görüyor.

Bebek Emzirme Koltukları Dekoratif Modelleri

Bebeğinin ve kendisinin rahatına önem veren anneler için artık bebek emzirme koltuğu olmazsa olmaz bir hal aldı. Nedeni ise loğusa döneminde karmaşık duygu yoğunlukları görülen ve gece boyunca uykusuz kalan annelerin yaşadığı tatlı yorgunluklar. Hayattaki en önemli varlığınız olan bebeğinizin rahat ve huzurlu bir şekilde karnını doyurmasını istemez misiniz?

Artık yeni bebek emzirme koltuğu modelleri hem annenin, hem de bebeğinin rahatını maksimum düzeyde düşünülerek tasarlandı. Uzmanlara göre yeni doğum yapmış anne sütünün besin değerini ve kalitesini belirleyen en önemli faktörler annenin ruhsal ve psikolojik durumu. Bu durum sadece anne sütünün kalitesini belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda bebeğin de gelişimini önemli ölçülerde etkiliyor. İşte bu nedenle bebek emzirme koltuğu anne ve bebeğin emzirme sırasında olabildiğince rahat ve huzurlu olmalarını sağlamak için özel olarak dizayn edildi.

Koltukların sallanabiliyor olma özelliği, emzirme sırasında bebeğinizin olabildiğince huzurlu olmasını sağlayacak, ayak ucunuzda bulunan ek aksesuar ise sizi normal koltuğunuzdan bile daha rahat hissettirecek. Bebek emzirme koltukları fiyatlarının cazip olması ise sizi şaşırtacak bir diğer faktör.. Bu koltuklar uygun fiyatı ve evinizin içinde sırıtmayacak şıklıktaki görüntüsüyle bebeğinizin ve sizin en önemli ihtiyacınız olacak.

Sallanır Baba Tekli Koltuk komple soft kumaştan dizayn edilmiştir.Estetik ve hoş bir tasarıma sahiptir. Sallanır özelliği ile günün tüm yorgunluğunu atabileceksiniz. Sallanır koltuğunuzda otururken isterseniz tv izleyin, isterseniz keyif ile muhabbet edin. Tekli koltuk ayakları ahşaptan tasarlanmıştır ve zemine zarar vermeyecektir.Bu yılın en modern tasarıma sahip tekli koltukları arasında yer almaktadır.