Köşe Koltuk Takımı

Sema koltuk köşe takımları konusunda da hem pratik hem de kullanımı kolay ürünleri evleriniz için hazırlamaktadır.

 

koltuk döşeme  koltuk döşeme  koltuk döşeme

Sema koltuk imalatından sonraki evre olan ihtiyaç durumda yeniden yüz döşeme işlemleri ile evinizin köşe koltuklarını imalat ve servis devamı ile yıllarca kullanabileceğiniz harika koltuk takımlarını özenle hazırlamanın grurunu yaşamaktadır.

koltuk döşeme  koltuk döşeme  koltuk döşeme

Her evlenecek olan çift önce internetten sonra showroom lardan gezerek kendi evine yada kiraladığı evin oda hacmine ölçülerine uygun bir köşe takımını tercih etmek istiyor, bu sebeple çok model ve ebatta koltuklardan kesin olarak işte bu benim istediğim model diyemediğini duymaktayız. sebebi de şu; şimdi odanın duvar boyuna uygun imalat sonrası satışta olan koltuklar cebedici bir yapıda diri bir görünüş ile alıcısına ben buradayım diyor ancak , koltuk maalesef duvar boyuna uymuyor. bu gibi durumlarda hazır olan koltuk modellerinin yanısıra sema koltuk imalat devreye girerek sizin beğendiğiniz ve evinizin ebatlarına uygun halde özel imalat koltuk takımlarını kısa bir zaman da üretebiliyor.

koltuk döşeme Köşe koltuk takımları özellilkle temizlik zamanında bir ev hanımının rahatça yerinden oynatabildiği hafiflikte bir iskelet sisteminde yapılandırılmalıdır. 
evinde çok eşyası bulunan bireylerin en çok tercih ettiği köşe takımları altı bazalı olan modellerden oluşmaktadır. iç hacmi gerçekten bir çok eşyayı altında barındırdığından en çok rağbet gören modeller arasında yer alır. alt yapısının biraz aralıklı olanları temizlikte elektrik süpürgesi ile altının tozunun alınması düşüncesi ile özel olarak düşünülerek imal edilir. ancak benim evim geniş koltuk başlıbaşına kendi görevini yerine getirsin öncelikle kumaş döşemesi diri görünsün sonra oturduğumda yaslanınca o rahatlığı bana yaşatsın, heleki yattığımda beni dinlendirsin diyenlerdenseniz o zaman daha hafif olacak köşe takımlarımızın numulerinden size tavsiye edebiliriz. müşteri gerçekte neyi arzu edilyorsa sema koltuk aynen düşündüğü ve yaşamk istediği hayalini hazırlıyor.

 

 koltuk döşeme  koltuk döşeme

Sema Koltuk yüz binlerce koltuk imalatını 40 yıldır gerçekleştirmiş istanbulun köklü imalathanelerinden biridir. sema koltuk bünyesinde sizin özellikle arzuladığınız koltuk modeli dilediğiniz kumaş seçimiz ile %100 memnun kalacağınız şekilde tasarlanarak imalatı yapılmaktadır. koltuk hem kullanışlı olma özelliği ev hanımlarının başta tercihidir.