Chester Koltuk Takımı

Sema Koltuk Olarak Chester Koltuk Takımı Modellerini Yıllardır imalatını birebir katalogdan istediğiniz şekli ile yapıyoruz. Geçmişten günümüze gelen Chester Koltuk Modelleri iyi kalteli koltuk işçiliği gerektirmektedir. detaylı olarak iskelet yapısının hazırlanmasında Gürgen ağacı çeşitli işlemlerden geçtikten sonra koltuğun ana parçalarını oluşturmaktadır. Chester koltuk modellerinin en detaylı kısımlardan biride koltuk ayaklarıdır. çoğunluğu koltuğun en gözde parçalarını oluşturan ayakları oyma işlemleri ile şekillendirilmektedir.

 

chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  

Evimizin şahane görüntüsü haline gelen mobilyalarımız misafir odalarımızın vazgeçilmezi chester koltuk modelleri diğer koltuk modellerine nazaran alt bölgesinin biraz yüksek olması sebebiyle koltuk altı temizliğinin de kolaylıkla yapılamsına meğil verir.

chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  

Chester koltuk modelleri genelde takımını oluşturan çift kişilik chester koltuk ve yanında tekli berjer den oluşan 3 parça ile kombin olarak imal edilir. Eğer kirada değil ev sahibi iseniz evinizin odasının şekline ve metrajlarına uygun özel imalat chester koltuk takımı yaptırabilirsiniz.

chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  

Chester koltuk modelleri her parça grubu ilede büyük yada küçük odalarınıza uyum sağlamaktadır. örneğin 30 m2  
büyüklüğünde bir salonunuza chester koltuk takımı bakarken 3 parçadan oluşan üç kişilik iki kişilik chester koltuk ve iki adet tekli chester berjer ile odanızı tam manası ile dolu dolu bir görselliğe dönüştürebilirisiniz.

chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  chester koltuk takımı  

Daha küçük hacimli odalarınız için chester koltukların ölçülerini hazır olanlardan bulabilir yada sema koltuğa danışarak bize oda ölçülerinizi söylerseniz size odanıza uygun özel imalat chester koltuk modellerinden imal edebiliriz.

chester koltuk takımı chester koltuk takımı chester koltuk takımı

Chester koltuklar yapımı kaliteli işçiliğin eseridir, sema koltuk aynı zamanda kumaş değişim zamanı gelmiş chester koltuk takımlarınızı alıyor sema koltuk döşeme Atölyesinde sizin seçeceğiniz kumaş seçeneği ile koltuklarınıza yep yeni bir görünüm kazandırıyor. sema koltuk 35 yıllık uzmanlık ve işin profesyonelliği ile Tüm Türkiye ye imalat ve istanbul ve çevresine koltuk döşeme hizmeti sunmaktadır. bize danışmadan chester koltuk almayınız.