KOLTUK İMALATI

Sema Koltuk Bu işin ağaç halinden evimizi renklendiren birer sanat eseri estetik görünümlü koltuk modelleri için 35 yıllık birikimin eseri koltuk imalatını profesyonelce üretim ekibi ile sağlamaktadır. koltuklar hem evleriniz ,oteller , panisyonlar, konuk evleri, sosyal tesisler, hastaneler, kamu daireleri, ofis mobilya takımları gibi bir çok sektörel gruba özel imalat yapmaktadır. bir otel için oranın konseptine uygun mimarisi dikkate alınarak seri üretilen tüm koltuk parçaları her biri diğerini aratmayacak kalitede malzemeler ve işçilik ile imal edilmektedir. kamu dairelerinde ofis koltukları makam odası koltukları ve sandalye gruplarının imalatı özel tasarımlar seçeneklere göre kabul görmüş projeler imalat verilmektedir. 

 

koltuk imalatı

Sema koltuk da yaptıracağınız koltuk modelleri için web sitemizdeki numune yaptığımız özel imalat koltukları kategorilerden görebilirsiniz. koltuk yapılır ancak görsellikten öte en büyük özelliği sağlıklı olmasıdır. koltuğa oturduğunuz zaman vücudumuzu şeklini alacak bir kaplama bize rahatlık vermelidir. özen ile koltuğun yumuşaklığı ayarlanarak kumaşı bulunacağı ortama göre döşenmektedir. 

koltuk döşeme konusunda uzman personel kadromuz ile sema koltuk döşeme Ataşehir ve Sema koltuk Suadiye Noktalarında Tüm Türkiye nin Hizmetindeyiz. 

Kirlenmiş Yıpranmış Eskimiz Koltuklarınıza Veda Etmeden Önce Bize Danışın.

sizin atmayı düşüneceğiniz acaba bu olurmu diyeceğiniz tüm koltuklarınıza yenileme ile yeniden hayat veriyoruz.
evinizin değerli parçalarından kopmak sonradan sizi hüzünlendirmesin diye sema koltuk döşeme eskiyen tüm koltuklarınızı alarak sizin seçeceğiniz kumaş modelleri ile yeniden yaşatıyor.