Koltuk Yüz Değişimi

Ataşehir koltuk yüz değişimi ile sema koltuk koltuk yüz değişimlerinde profesyonel usta kadrosu ile döşeme eğitimini yıllarca en kaliteli şekilde geliştirerek günümüz modern koltuk döşeme sistemleri kullanımı sayesinde koltuklarınızı ilk günkü görünümünde sizlere hazırlıyor.

koltuk yüzü değişimi

sema koltuk ataşehir koltuk döşeme atölyesinde bin bir renk ve modelde kumaş seçeneklerini sizlere sunarak sizin istediğiniz kriterlere uygun kumaş ve deri döşeme yaparak koltuklarınızı aldığı gibi tekrar kısa sürede teslim ediyor.

koltuk yüzü değişimi koltuk yüzü değişimi

Koltuk Yüz Değişimi: Koltuklarınız mı eskidi, kumaşlar mı deforme oldu? Üzülmeyin. Sema Koltuk  eski koltuklarınızı restore ederek ilk günkü gibi pırıl pırıl ve canlı hale getiriyor. Yüzlerce kumaş seçeneklerimiz arasından beğenmiş olduğunuz herhangi bir kumaşla istemiş olduğunuz şekillerde koltuklarınız döşenmekte ve ücretsiz servislerimizle evlerinize teslim edilmektedir. Koltuk döşeme sadece kumaş kaplanması değildir. Koltuklarınız A'dan Z'ye geniş kapsamlı bakıma alınır ve varsa iskeletinde oynayan bozulan yerler sağlamlaştırılır. Lastik kolonları değiştirilir. Süngerleri takviye yapılır  kabarıklaştırılır. Bütün bu işlemlerden sonra en son koltuğunuz beğendiğiniz kumaşla döşenir ve kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere teslim edilir