whatsapp bilgi şipariş 0538 300 81 59

anne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne emzirme sandalyesi     anne emzirme sandalyesianne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğu      sallanan koltuksallanır koltuk anne emzirme koltuğu    anne emzirme koltuğusallanan sandalyeanne emzirme koltuğu sallanan koltuksallanır koltukanne emzirme koltuğuanne emzirme koltuğuanne dinlenme koltuğuanne emzirme koltuğu

anne dinlenme koltuğu anne emzirme koltuğu anne emzirme sandalyesi

 

Anne emzirme koltuğu istenilen kumaş ve cila rengi uygulanır.Anne emzirme koltuğu türkiyenin her yerine gönderilebilir.anne emzirme koltuğu teslim süresi, 7 iş günüdür.

Anne emzirme koltuğu oturma yeri 32 dns gri soft sünger sünger ve kumaş arası 900 gr lamina elyaf bulunmakdadir. anne emzirme koltuğu sırt kısmı % 80 Silikon elyaf %20 kırpındı süngerdir.

Anne emzirme koltuğu kasa kısmı gürgen bazı kısımları masifdir.

Bebek odanız için düşünebileceğiniz bebek emzirme koltuk modelleri, anneler için büyük bir kolaylık olmasının yanında rahatlığıyla da ilgi görüyor.

Bebek Emzirme Koltukları Anne Emzirme Koltuğu Dekoratif Modelleri

Bebeğinin ve kendisinin rahatına önem veren anneler için artık bebek emzirme koltuğu olmazsa olmaz bir hal aldı. Nedeni ise loğusa döneminde karmaşık duygu yoğunlukları görülen ve gece boyunca uykusuz kalan annelerin yaşadığı tatlı yorgunluklar. Hayattaki en önemli varlığınız olan bebeğinizin rahat ve huzurlu bir şekilde karnını doyurmasını istemez misiniz?

Artık yeni bebek emzirme koltuğu modelleri hem annenin, hem de bebeğinin rahatını maksimum düzeyde düşünülerek tasarlandı. Uzmanlara göre yeni doğum yapmış anne sütünün besin değerini ve kalitesini belirleyen en önemli faktörler annenin ruhsal ve psikolojik durumu. Bu durum sadece anne sütünün kalitesini belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda bebeğin de gelişimini önemli ölçülerde etkiliyor. İşte bu nedenle bebek emzirme koltuğu anne ve bebeğin emzirme sırasında olabildiğince rahat ve huzurlu olmalarını sağlamak için özel olarak dizayn edildi.

Koltukların sallanabiliyor olma özelliği, emzirme sırasında bebeğinizin olabildiğince huzurlu olmasını sağlayacak, ayak ucunuzda bulunan ek aksesuar ise sizi normal koltuğunuzdan bile daha rahat hissettirecek. Bebek emzirme koltukları fiyatlarının cazip olması ise sizi şaşırtacak bir diğer faktör.. Bu koltuklar uygun fiyatı ve evinizin içinde sırıtmayacak şıklıktaki görüntüsüyle bebeğinizin ve sizin en önemli ihtiyacınız olacak.

Sallanır Baba Tekli Koltuk komple soft kumaştan dizayn edilmiştir.Estetik ve hoş bir tasarıma sahiptir. Sallanır özelliği ile günün tüm yorgunluğunu atabileceksiniz. Sallanır koltuğunuzda otururken isterseniz tv izleyin, isterseniz keyif ile muhabbet edin. Tekli koltuk ayakları ahşaptan tasarlanmıştır ve zemine zarar vermeyecektir.Bu yılın en modern tasarıma sahip tekli koltukları arasında yer almaktadır.